Aktuality

  • Velikonoční provozní doba O velikonocích máme zavřeno, otvíráme opět v úterý 23.4.2019 více
další aktuality

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

O nás

Společnost ADROIT BIKE s.r.o. byla založena počátkem roku 2010. Zaměřujeme se na prodej kol a servis kol jakýchkoli značek pro zákazníky z Třince a okolí. Prodej kol i servis provádíme v kamenné prodejně na ulici Šeříkové č.315, 250m od kruhového objezdu u kauflandu..

U nás si lze vybrat ze široké nabídky kol značek MRX, GIANT, SCUD, dětských kol CORE NIPPER a elektrokol APACHE a LOVELEC. Provádíme záruční i pozáruční servis odpružených vidlic Rock Shox, Manitou a Suntour a kompletní opravy hydraulických kotoučových brzd Avid, Formula, Hayes a Shimano.

Na zakázku sestavujeme kola horská, silniční, krosová a trekingová. Jako základ pro stavbu nám slouží špičkové rámy MRX. Na tyto jsme schopni namontovat odpružené vidlice Suntour a Rock Shox, komponenty Shimano i SRAM a zapletená kola WTB, Mavic a Fulcrum.

Naší velkou výhodou je propojení pohody a servisu kol. Pokud zákazník čeká na akutní opravu, nabízíme mu k zpříjemnění čekání expresso kávu.

Do naší prodejny kol se lehce dostanete. Nacházíme se mimo hlavní centrum Třince, na pomezí Třinec Lyžbice a Třinec Staré Město. Můžete zde pohodlně zaparkovat, přímo před prodejnou.

ADROIT BIKE jako jediná prodejna kol v Třinci přináší i možnost členství v klubu ADROIT BIKE TEAM , který sdružuje cyklo nadšence všech výkonnostních kategorií.

V naší kamenné prodejně i v servisu Vás uvítají profesionálové, kteří sami na kole jezdí nebo mají za sebou profesionální cyklistickou dráhu. Veškeré zkušenosti, získané ve světě cyklistiky, jsou vám k dispozici. Nezapomínáme i na nečleny – v prodejně kol vám rádi poradíme, jaké kolo je pro vás nejvhodnější, jaký zvolit rám, jaká má být ergonomie posedu a další důležité informace, které jsou osobní a individuální a na internetu nedohledatelné, což je velkou výhodou kamenné prodejny. Přijďte se podívat do Třince, jenom u nás najdete vš co od kola čekáte!

 

Adresa provozovny:

ADROIT BIKE s.r.o.

Šeříková č.315

739 61 Třinec

tel.: 608 830 706

www.adroit.cz