Meffert

call

Volejte kdykoliv pondělí – pátek 7:30 – 16:00 hodin
Technické poradenství | 603 184 054 nebo 603 823 977
Prodejní oddělení |606 724 007 nebo 326 375 820

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Volná místa:

Obchodně-technický zástupce

Máte ambice se prosadit na trhu povrchových úprav staveb?
Společnost Meffert ČR, která je již 29 let distributorem německé stavební chemie značek Düfa a Profitec  hledá do svého týmu v oboru zkušeného Obchodně-technického zástupce pro všechny regiony České republiky.

O jakou práci jde?
Vaši každodenní hrou bude chytře zvítězit nad konkurencí a získat si plnou důvěru klienta ve Vás , tak i produkty a servis, který budete nabízet. Samozřejmostí je nového klienta nezklamat! I s tímto Vám pomůže náš sortiment a tým stejně zaměřených lidí.
Vysokým cílům tzn. vysokým zaplaceným obratům, se meze nekladou a s tím je spojena vysoká motivující mzda.

Zaujalo Vás to?
Počítejte s tím, že mnoho času strávíte za volantem služebního vozu a komunikací se zákazníkem hledáním té nejlepší společné cesty pro obě strany. Nezapomeňte také na to, že zákazník nečeká a s tím bude spojena Vaše časová flexibilita.

Stále Vás to zajímá? Věříte si na tuto pozici? Jste přesvědčení o svých výsledcích?
V tom případě budeme rádi, pokud se stanete našim novým obchodně-technickým zástupcem a budete úspěšně reprezentovat třetího největšího výrobce barev a laků v Německu.

Ten nejproduktivnější kandidát bude vybrán na základě pohovorů a začít můžete právě tím, že pošlete svůj životopis na info@meffert.cz

Pracovník do skladu jednosměnného provozu

JSTE PLNI SIL A ENERGIE NA PŘÍPRAVU BAREV PRO ZÁKAZNÍKY?

Firma Meffert ČR, distributor německých barev düfa a Profitec hledá do svého týmu v Praze – Horních Počernicích výkonného parťáka na pozici: skladník.

Náplň práce:  bezchybný příjem a výdej zboží pro naše zákazníky a to vše s příjemným vystupováním.

Požadavky : fyzická odolnost, základní znalost na PC a ochota převzít odpovědnost za odvedenou práci. Řidičský průkaz na VZV podmínkou.

Nabízíme : jednosměnnou pracovní dobu, odpovídající mzdu a případné bonusy za dobře odvedenou práci.

Za dobře odvedenou práci Vám nabízíme dobrou mzdu, kterou vyplácíme již 27 let pravidelně ve stejný den každý měsíc.

Životopis posílejte na: info@meffert.cz

Brigádníci

Jste-li vysokoškolák, který si chce brigádně přivydělat ve skladu či administrativě, tak se nám ozvěte na mail: info@meffert.cz

wall
time
roof

Perfektní výsledek docílíte pouze kvalitními barvami!

Věříme, že váš čas je drahý. Proto si zakládáme na rychlém servisu.

U nás máte všechny produkty a služby pod jednou střechou!

My vás nikdy nenecháme ve štychu! Potřebujete řešení? Obraťte se na nás!

Nenechte si ujít nejnovější zprávy z oboru!

Stistknutím tlačítka odebírat potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Neváhejte, kontaktujte náš
tým odborníků!

Lukáš Holčák

mob. +420 602 118 803
email: lukas.holcak@meffert.cz

Jiří Davídek
obchodně – technický zástupce

mob. +420 602 762 326
email: jiri.davidek@meffert.cz

Martin Kašpar

mob. +420 602 264 324
email: martin.kaspar@meffert.cz

Bc. Ivana Bartošová

mob. +420 602 221 209
email: ivana.bartosova@meffert.cz

David Klučka
vedoucí regionálního prodeje Morava – SEVER

tel.   +420 601 084 627
email: david.klucka@meffert.cz

Jan Novák

mob. +420 602 517 277
email: jan.novak@meffert.cz

Monika Viciánová
externí obchodně – technický zástupce

mob. +421 907 628 216