Meffert

call

Volejte kdykoliv pondělí – pátek 7:30 – 16:00 hodin
Technické poradenství | 603 184 054 nebo 603 823 977
Prodejní oddělení |606 724 007 nebo 326 375 820

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Zateplovací systémy ETICS

Nejsme jen dodavatel materiálů. Chceme, aby naše materiály byly použity vhodným způsobem a naše technologie dlouhodobě fungovaly - pak bude spokojený zákazník i my. Meffert ČR spol. s r.o. proto nabízí širokou škálu služeb, které jsou zajištěny vlastními odbornými pracovníky, nebo využívá spolupráce s externími institucemi, zkušebnami či specialisty. Cílem je vždy zajistit potřebný servis, který zákazník vyžaduje, nebo který je důležitý pro stanovení vhodného materiálu, systémového řešení, či postupu na dané zakázce.

Proč zateplovat?

Nejsme jen dodavatel materiálů. Chceme, aby naše materiály byly použity vhodným způsobem a naše technologie dlouhodobě fungovaly - pak bude spokojený zákazník i my. Meffert ČR spol. s r.o. proto nabízí širokou škálu služeb, které jsou zajištěny vlastními odbornými pracovníky, nebo využívá spolupráce s externími institucemi, zkušebnami či specialisty. Cílem je vždy zajistit potřebný servis, který zákazník vyžaduje, nebo který je důležitý pro stanovení vhodného materiálu, systémového řešení, či postupu na dané zakázce.

Skladba:

Interiéry

Interiérové nátěrové hmoty umožňují realizovat vaše individuální designové představy v různých úrovních bělosti, nebo v barevných kombinacích – včetně pestrých a zářivých, nebo naopak tmavých a sytých odstínů. K dispozici jsou materiály s různou odolností, pro běžně i silně zatěžované povrchy s požadavkem na snadnou čistitelnost. Součástí nabídky jsou také materiály splňující požadavky tzv. Zdravého bydlení.

 

 

 

Fasády

Systém materiálů pro povrchovou úpravu fasád zajišťuje dlouhodobou ochranu budov před klimatickými vlivy, minimalizuje špinivost povrchu a zvyšuje odolnost povrchu proti napadením plísněmi, řasami a mechy. Materiály jsou určeny pro nové fasády, i pro jejich renovaci a nabízí širokou škálu barevných odstínů.

 

 

 

 

Tmely, stěrky, lepidla

Opravné hmoty vhodné pro každého kutila i profesionála

 

 

 

 

Barvy a laky

Široká nabídka základních a vrchních nátěrů na kovy a dřevo umožnuje docílit barevných, nebo transparentních úprav povrchu v lesklém, nebo hedvábně matném provedení. Volit lze také mezi vodouředitelnými a syntetickými materiály.

 

 

 

Aplikace:

Diagnostika vad

 

Diagnostika zjevných, či skrytých vad podkladu, je základním kamenem návrhu optimální technologie povrchových úprav a výběru vhodných materiálů ze širokého portfolia našich produktů. Cílem je zjistit přesnou příčinu vzniku vad a eliminovat je po funkční i estetické stránce.

Jenom tak je možné zabránit jejich opakování a vyhnout se znehodnocení nově aplikovaných povrchů. Významným způsobem je tak prodloužena životnost provedené realizace.

Návrhy technologií

Povrchové úpravy jsou v současné době  tvořeny tzv. systémy povrchových úprav, kdy jednotlivé složky systému plní své specifické funkce. Tímto způsobem lze docílit výrazně delší životnosti povrchových úprav i vizuální kondice povrchu.

Typickým příkladem je použití odlišných materiálů pro úpravu podkladu (zpevnění podkladu, ochrana před korozí, apod.) a materiálů pro finální úpravu povrchu (dosažení požadovaného vzhledu a barevnosti, ochrana před klimatickými vlivy, atd.).

Meffert ČR pro své zákazníky navrhuje kompletní návrhy technologického řešení, včetně konkrétních materiálů a postupů.

 

 

 

 

 

 

Výroba a aplikace vzorků

Zejména v případě barevných odstínů jde o velmi využívanou službu, kdy si zákazník může posoudit vybraný odstín přímo v požadovaném materiálu, na reálném objektu a na dostatečně velké ploše.

Díky systému míchání Meffert Color, využívajícím počítačem řízené automaty, lze připravit nepřeberné množství odstínů dle našich i konkurenčních vzorkovníků, a to do 24 hodin od objednání. Můžeme barevně tónovat široké spektrum materiálů – vodouředitelných i rozpouštědlových, interiérových i fasádních, omítek, emailů a lazur.

 

 

 

 

 

 

Školení

Plné využití nadstandardní kvality a možností dodávaných materiálů je podmíněno jejich správnou aplikací.

Společnost Meffert ČR proto nabízí a zajišťuje odborná školení ke všem produktům i systémovým řešením dodávaného sortimentu. V některých případech, u specializovaných produktů, je zaškolení realizátorů i podmínkou před vlastní aplikací.

Školení mohou probíhat ve školících prostorách v sídle firmy Meffert ČR, kde je kromě projekční techniky pro teoretickou část programu i cvičná aplikační stěna pro praktické aplikace, nebo mohou probíhat i v prostorách zákazníků, firem, nebo i v terénu – přímo “na lešení”.

V případě zájmu je absolventům školení (jednotlivcům, nebo firmám) vystaveno “Osvědčení o proškolení” pro danou oblast sortimentu.

 

Cenová nabídka

Na základě Vámi dodaných informací Vám předložíme cenovou nabídku za požadovanou skladbu materiálů, nebo navrženou technologii. Nabídka může být kalkulována na deklarovanou plochu, nebo jako orientační cena za 1m2 technologie.

V případě vzájemného porovnávání různých nabídek doporučujeme brát ohled i na srovnatelnou kvalitu jednotlivých produktů,  reálnost kalkulovaných spotřeb a cenu dopravy. Levnější nabídka nemusí znamenat lepší nabídku!

Naši obchodní zástupci Vám rádi individuálně pomohou s vytvořením, úpravou, nebo porovnáním cenových nabídek materiálů i celých technologií.

 

 

 

 

 

 

Dozorování realizace

V případě zájmu zákazníka provádí Meffert ČR průběžnou kontrolu způsobu aplikace dodávaných materiálů přímo na stavbách ve formě kontrolních návštěv techniků.

Tyto kontrolní návštěvy patří mezi nejvyhledávanější formu technického servisu, protože realizačním firmám i investorům výrazně pomáhají v dosažení maximální kvality výsledného díla. Umožní předcházet chybám při aplikaci, případně vzniklé nedostatky včas odhalit a zajistit správnou formu nápravy.

 

 

 

 

 

 

Posuzování stavu podkladu

Stav podkladu je zcela zásadní pro jakoukoliv následující povrchovou úpravu a její životnost, ať jde o zateplovací systém, nátěr fasády či podlahy, ochrany ocelové konstrukce, dřeva či jakékoliv jiné plochy. 

Podklad musí být v takovém stavu, aby dokázal dlouhodobě nést následné povrchové úpravy a zároveň může jeho stav přímým způsobem ovlivňovat volbu vhodných materiálů. 

U každého druhu podkladu je posuzována řada charakteristických parametrů, na základě kterých je následně možné navrhnout, či upřesnit konkrétní materiálovou skladbu povrchové úpravy.

 

 

 

 

 

 

Vizualizace fasád a interiérů

Pomocí specializovaného vizualizačního softwaru lze na zaslaných snímcích interiérů, fasád, či jiných prvků věrně simulovat reálnou barevnost, případně i strukturu budoucí povrchové úpravy fasády, nebo interiéru.

Lze tak předem zvážit vhodnost daného barevného řešení, nebo se lépe rozhodnout mezi jeho několika variantami. Lze také snáze nalézt optimální barevné kombinace s ohledem na okolní zástavbu či vybavení interiéru.

 

 

 

 

 

 

wall
time
roof

S našimi barvami Düfa vám stačí pouze jeden nátěr!

Věříme, že váš čas je drahý. Proto jej šetříme kvalitními produkty.

U nás máte všechny produkty a služby pod jednou střechou!

Ježek vás nikdy nenechá ve štychu! Obraťte se na nás!

Nenechte si ujít nejnovější zprávy z oboru!

Stistknutím tlačítka odebírat potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Neváhejte, kontaktujte náš
tým odborníků!

Lukáš Holčák

mob. +420 602 118 803
email: lukas.holcak@meffert.cz

Jiří Davídek
obchodně – technický zástupce

mob. +420 602 762 326
email: jiri.davidek@meffert.cz

Martin Kašpar
obchodně – technický zástupce

mob. +420 602 264 324
email: martin.kaspar@meffert.cz

Ing. Petr Linhart
obchodně – technický zástupce

mob. +420 602 221 209
email: petr.linhart@meffert.cz

 

David Klučka
vedoucí regionálního prodeje Morava – SEVER

tel.   +420 601 084 627
email: david.klucka@meffert.cz

 

Jan Novák
obchodně – technický zástupce

mob. +420 602 517 277
email: jan.novak@meffert.cz

 

 

Monika Viciánová
externí obchodně – technický zástupce

mob. +421 907 628 216
email: monika.vicianova@meffert.cz

 

Dis. Pavel Kabíček
marketingový ředitel

mob. +420 602 230 350
email: pavel.kabicek@meffert.cz

Napiše nám o radu
odpovíme do 24 hod!