Barva na betonovou podlahu se zvýšeným zatížením

Mezi stavební podklady se zvýšeným mechanickým zatížením patří zejména betonové podlahy garáží, skladů s pojezdem vysokozdvižných a paletových vozíků a podlahy výrobních hal. V těchto prostorách je nutné volit podlahové nátěry odolávající vysokému mechanickému zatížení a zatížení případným odkapem chemických látek. Téměř výhradně jsou používány dvousložkové materiály.

Barvy na betonovou podlahu se zvýšeným zatížením düfa:

Garážový nátěr v řadě düfa je dodáván v uživatelsky optimálním 5 kg balení pro nátěr cca 25 m2, obsahujícím obě oddělené složky v jednom obalu. Jde o vodouředitelný dvousložkový materiál, který při aplikaci nezatěžuje zápachem a nabízí vysokou odolnost.

Barvy na betonovou podlahu se zvýšeným zatížením Tex Color:

Vysoce odolný dvousložkový materiál ve dvou barevných odstínech, doplňující řadu materiálů Tex Color v oblasti podlahových nátěrů. Ideální materiál pro nátěry a barvy na podlahy u soukromých garáží, dílen či skladovacích prostor.

Barvy na betonovou podlahu se zvýšeným zatížením Feycolor

Barvy na betonovou podlahu Feycolor pro podlahovou aplikaci v silně a extrémně zatěžovaných provozech jsou určeny zejména pro profesionální zpracovatele. Jsou tvořeny uceleným systémem pro přípravu podkladu ve formě dvousložkových základních nátěrů a dvousložkových vrchních nátěrů, na bázi epoxydu či polyuretanu. Jsou dodávány v kompletní škále RAL odstínů a umožňují aplikaci i s křemičitým vsypem. Lze volit i materiály bez obsahu rozpouštědel pro komfortní aplikaci.