Nové fasády a pohledové betony

Nová fasáda

Čeká vás rekonstrukce či stavba, a tedy i nová fasáda? K řešení nových omítek fasád, nebo nových pohledových betonů, je nutné přistupovat zodpovědně. Je nutné si uvědomit, že správná příprava podkladu a první zvolená povrchová úprava fasádním nátěrem či dekorační omítkou je zcela zásadní i pro všechny další případné vrstvy nátěrů a omítek, které se budou na fasádu aplikovat v průběhu životnosti stavby.

Penetrace na fasády – proč je důležitá

Proto nabízíme širokou škálu speciálních penetračních přípravků pro úpravu podkladu před aplikací fasádních barev i dekoračních omítek. Tyto penetrace dokonale připraví podklad a zajistí i ideální kontakt s použitou fasádní barvou, nebo finální omítkou. Finální fasádní barva, či omítka, vždy tvoří s penetrací ucelený systém, který zaručuje optimální vlastnosti a dlouhou životnost úpravy fasády.

Pohledový beton a fasáda

V případě, že se rozhodnete pro pohledový beton, je pak možné speciálními přípravky zajistit povrchové probarvení povrchu betonu, které kromě barevného odstínu nijak nemění jeho pohledové vlastnosti a omezuje jeho „špinavost“. Zejména nové fasádní nátěry a plochy z pohledového betonu je vhodné doplnit dodávanými přípravky pro antigraffiti ochranu povrchu.