Nerovnosti podkladu

Interiérové nátěry pro nerovné podklady

Nerovnost omítek, plošná, nebo lokální, je obvykle nežádoucí vadou podkladu a měla by být před finální povrchovou úpravou odborně odstraněna. Nejčastěji jde o různé praskliny, trhlinky, lokální výskyt drsnějších ploch, zvlnění, či prohnutí povrchu podkladní omítky. Dle druhu a charakteru nerovností můžete vybírat řadu renovačních hmot pro lokální, nebo plošné použití. Interiérové barvy a nátěry vám dodáme již v připraveném, rozmíchaném stavu, nebo v suché práškové formě. Jsou lehce a snadno ručně zpracovatelné, případně jsou uzpůsobeny pro rychlé strojní zpracování, např. nástřikem airless.

Interiérové nátěry düfa:

Sortiment düfa uceleně reaguje na nejobvyklejší vady podkladů a umožnuje jejich lokální i plošnou opravu.

Interiérové nátěry Profitec:

Vyrovnávací stěrkové hmoty ProfiTec jsou dodávány v mokrém stavu, přímo připravené pro aplikaci. Nabízejí vysoký komfort při ručním i strojním zpracování a umožňují minimalizovat čas potřebný pro tyto pracovní operace.

Interiérové nátěry Tex-Color:

Vyrovnávací stěrkové hmoty Tex Color umožňují profesionálním i běžným aplikátorům docílit výborných výsledků na všech druzích nerovných omítek, případně jsou použitelné pro tmelení v oblasti sádrokartonových systémů.