Antigraffiti úprava

Nátěry proti graffiti PSS20

Fasáda nových nebo historických budov patří k nejzatěžovanějším částí budov, které je třeba chránit. Je to jednak činnost vandalů – tzv. graffiti – sprejem malované obrazce na zdech, ale také nečistoty jako trus ptáků nebo průmyslová sůl, co fasády ohrožuje.

Antigraffiti systém PSS20 je vhodný zejména pro fasády památkově chráněných objektů. Antigraffiti se skládá z rostlinných polysacharidů a vody. Ty společně tvoří velmi tenký a neviditelný ochranný film. Tato neviditelná vrstva nijak nemění barvu ani lesk fasády. Ta je přitom chráněna před UV zářením. V případě, že potřebujete ošetřit povrch již vandalismem zasažený, pomůže odstraňovač graffiti.

 

Jak odstranit graffiti?

Poškození fasády ošetřené PSS20 odstraníte pouze pomocí proudu teplé vody. Společně s ochranným filmem. Proto na ještě vlhkou plochu okamžitě aplikujte novou vrstvu anti graffiti.

 

Antigraffiti systém ale plně propouští vodní páry a plně zachovává paropropustné vlastnosti podkladu.

Impregnační antigraffiti Faceal Oleo

Vadí vám holubí trus na střeše nebo přilepené žvýkačky? Impregnační prostředek Faceal Oleo zamezí, aby se se s takto ošetřeným povrchem nějaká látka spojila. Tedy na něm ani neulpí. To samozřejmě platí i pro graffiti a barvy.

Impregnační antigraffiti nátěr Faceal Oleo na ošetřeném povrchu nevytváří žádný film. Povrch ani nijak opticky nijak nemění.