Antigraffiti úprava - nátěry proti graffiti

Nátěry proti graffiti – antigraffiti systém PSS20

Systém PSS20 s reverzibilní ochranou je díky svým vlastnostem vhodný zejména na fasády památkově chráněných objektů. Antigraffiti systém se skládá z rostlinných polysacharidů a vody. Tvoří velmi tenký a neviditelný ochranný film, který nijak nemění barvu ani lesk chráněného podkladu, ale zároveň ho chrání před následky UV záření. PSS 20 plně propouští vodní páry a nijak neomezuje paropropustné vlastnosti podkladu. Hodí se k aplikaci na vertikální plochy a všechny druhy stavebních materiálů a kovů.

Jak odstranit graffiti

V případě poškození fasády vandaly graffity stejně jako ostatní nečistoty (průmyslové soli, ptačí trus atd.) odstraníte pouze pomocí proudu teplé vody . A to společně s ochranným filmem. Na ještě vlhkou plochu okamžitě opětovně aplikujte novou ochrannou vrstvu.

Impregnační antigraffiti Faceal Oleo

Prostředek na impregnaci Faceal Oleo je trvalá ochrana porézních stavebních materiálů proti všem druhům nečistot, včetně graffiti. Faceal Oleo HD na impregnovaném povrchu nevytváří žádný film, proto ho opticky nijak nemění. Povrch zároveň činí otěruvzdorným a dokonale hydro a oleofóbním.

Nátěry proti graffiti - trvalá ochrana

Aktivní molekuly impregnace zabrání tomu, aby se všechny nečistoty byly schopny s ošetřeným povrchem chemicky spojit. Ať se jedná o žvýkačky na podlaze, graffiti na fasádě nebo ptačí trus na střeše, s impregnací Faceal Oleo HD vše odstraníte nepoměrně snadněji a tudíž levněji a zároveň výrazně prodloužíte životnost chráněného materiálu.

  • Potřebujete grafitti snadno odstranit? → volte antigraffiti ochranu PSS20
  • Potřebujete trvalejší ochranu? → volte antigraffiti impregnaci Faceal Oleo